Poradenstvo - program Harmony

Existuje množstvo spôsobov, ako pomocou stravy schudnúť nadbytočný tuk, podporiť mozgovú aktivitu, harmonizovať trávenie a nastoliť metabolickú rovnováhu. Stačí len:

  • Poznať a rešpektovať základné pravidlá stravovania a pohybovej aktivity.
  • Viete určiť metabolické potreby tela.
  • Vlastniť dostatočne pevnú vôľu na dodržiavanie nastaveného režimu.

Program Harmony rieši na individuálnej úrovni a celostným spôsobom tie metabolické disbalancie, ktoré súvisia so spôsobom stravovania:

  • Redukciu nadváhy
  • Detoxikáciu organizmu
  • Podporu mozgovej činnosti
  • Črevné dybslance
  • Potravinové intolerancie a alergie
  • Správanie imunitného systému
  • Stravu v období tehotenstva a dojčenia

Ako poradenstvo prebieha?

1
Spoločne stanovujeme cieľ – každý má svoje vlastné predstavy, mojou úlohou bude ich rešpektovať av prípade potreby ich formulovať do realistického formátu.
2
Zanalyzujeme metabolizmus – nech už je cieľ akýkoľvek, na jeho dosiahnutie je žiaduce mať predstavu o tom, aký metabolický profil riadi správanie tela. Jeho správne stanovenie pomôže lepšie zacieliť na nové úpravy v stravovaní.
3
Zanalyzujeme existujúci jedálniček – je nevyhnutné vedieť, akú koncepciou stravy je telo ovládané, na aké potraviny ste zvyknutí, ktoré prebývajú a naopak ktorých sa nedostáva. Odhalenie chýb je základným predpokladom pre správne nastavenie funkčného jedálnička.
4
Budeme pracovať na zmene stravovania – NEdostanete odo mňa jedálniček, ktorý budete dodržiavať. Zmeny budeme vykonávať postupne, krok za krokom, a priebežne sledovať reakcie tela. Len tak je možné nastaviť systém, ktorý skutočne funguje. Stravu budeme spoločne ladiť na aplikáciu ZOF, kde vám budem každý deň pozerať do taniera. Do užívania doplnkov nikoho nútiť nebudem – pokiaľ na ich príjme budete trvať, vyberieme také, ktoré pre vaše potreby dávajú skutočný zmysel.
5
Budeme spolu v neustálom kontakte – komunikácia bude prebiehať na platforme aplikácie ZOF, súčasťou poradenstva budú pravidelné videohovory.

Kde poradenstvo prebieha?

Konzultácie prebiehajú stabilne v ostravskej Poradni (Obrovského 12). V prípade nutnosti rýchleho riešenia či problémov spojených s cestovaním je možné zvoliť konzultáciu pomocou videohovoru.

Váš tréner
Martin Jelínek

Výživový poradca, autor siedmich úspešných kníh. Zakladateľ vzdelávacej spoločnosti ATAC organizujúcej kurzy, ktoré spájajú múdra východných filozofií s poznatkami modernej vedy. Jeho cieľom je odovzdávať celostné poznanie v oblasti výživy a zdravia všetkým skupinám populácie. Vedie kurzy výživového poradenstva on-line, podieľal sa na programe Českej televízie Pod pokrievkou, je autorom výukového systému ZOF.

Cena vrátane DPH:

405 €

Termín začatia:

Nasledujúci pracovný deň po uhradení poradenstva.
Typ:Individuálne poradenstvo
Rozsah:3 mesiace

Objednávka poradenstva:

Program Harmony

       Počet účastníkov:       

Cena vr. DPH: 405 €