Kurzy ATAC

Úvod / Knihy

Výživa při zhoubných onemocněních

Výživa při zhoubných onemocněních

Zhubné ochorenia postihujú približne tretinu celosvetovej populácie. Nie je sa čo diviť, že na ňu upína pozornosť nielen ortodoxná medicína, ale prakticky všetky ďalšie alternatívne smery v oblasti liečenia. Každý špecialista na liečbu nádorových ochorení má svoj špecifický pohľad na príčinu jej vzniku a následne aj na spôsob stravovania v prevencii aj v samotnom priebehu liečby. Je jasné, že sa tieto názory rôznia, bohužiaľ na tento názorový rozkol dopláca vždy samotný pacient.

Rakovina je individuálny problém, ku ktorej liečbe by sa malo pristupovať rovnakým spôsobom. Klasická medicína toto bohužiaľ nie je schopná zaistiť, preto v prevažnej väčšine prípadov zlyháva. Ostatné systémy nie sú zase schopné svoje aktivity dostatočne centralizovať a osloviť širokú populáciu.

Každý, koho sa problém nádorových ochorení týka, stojí pred problémom, komu vlastne veriť. Cesta vedúca k poznaniu, ako ideálne vyživovať telo i myseľ, je pre veľa ľudí kľukatá a zdĺhavá. Za predpokladu, že pri snahe nájsť ten správny spôsob stravovania dodržiavame určité pravidlá, zistíme, že jediným zmysluplným prístupom je postaviť sa na vlastné nohy, opustiť stádo a ísť cestou individuality.

Prečo si prečítať túto knihu?

  1. Dozviete sa, aké sú možné príčiny vzniku zhubných ochorení.
  2. Zistíte, prečo sa 80 % všetkých vyliečených nádorov do piatich rokov objavuje znova.
  3. Prídete na to, ktoré potraviny ubližujú a prečo „normované jedálničky“ v nemocniciach zhoršujú zdravotný stav.
  4. Naučíte sa, ako realizovať stravu, ktorá vedie k harmonizácii metabolizmu.
  5. Zistíte, že pre dokonalé fungovanie organizmu je potrebné správne vyživovať telo i myseľ.

Prečítajte si ukážku z knihy

8 €