Kurzy ATAC

Jiří Řehák

www.instagram.com/rodice_na_uteku

Kurz poradcu pre výživu a suplementáciu on-line pod vedením Mgr. Martina Jelínka je skvelou investíciou pre každého, kto sa zaujíma o zdravú výživu a optimálnu suplementáciu.

Mgr. Martin Jelínek je skvelý lektor a má hlboké znalosti v oblasti. Jeho prednášky sú veľmi prehľadné, dobre štruktúrované a plné cenných informácií. Výklad je zrozumiteľný pre každého, bez ohľadu na doterajšie znalosti o téme.

Online formát kurzu je veľmi výhodný, pretože mi umožňuje študovať vlastným tempom, a to keď mi to vyhovuje. Materiály sú prístupné kedykoľvek a môžem si ich ľubovoľne prezerať a opakovať. Tiež prístup k ďalším zdrojom a odkazom je veľmi užitočný pre ďalšie samoštúdium.

Kurz je veľmi komplexný a zahŕňa rôzne oblasti výživy a suplementácie, ako je napríklad makro a mikronutrienty, výber vhodných potravín, doplnky stravy a ich účinky. Po absolvovaní kurzu som získal silné povedomie o správnej výžive a suplementácii, ktoré môžem uplatniť ako na sebe, tak aj vo svojej činnosti.

Celkovo som s kurzom veľmi spokojný. Odporúčam ho všetkým, ktorí chcú hlboko zasiahnuť do svojho zdravia a životného štýlu.

Činnosť:

  • Zameriavam sa na poradenstvo v zdravej výžive, fitness a pohybe.
  • Rád pomáham ľuďom objavovať nové zdravé recepty a ukazovať im, ako si pripraviť plnohodnotné jedlá, plné nutričných hodnôt a chutí.
  • Moja činnosť zahŕňa aj vedenie individuálneho poradenstva, kde pomáham klientom zostaviť vyvážený stravovací plán a navrhovať cvičebné programy pre ich osobné ciele.
  • Mojím cieľom je inšpirovať ľudí k tomu, aby prijali zdravý životný štýl ako súčasť svojho každodenného života, a aby sa cítili dobre ako fyzicky, tak aj mentálne.

Späť na absolventov