Kurzy ATAC

Dana Švestková

www.revite.cz

Rada by som poďakovala p. Martinovi Jelínkovi za profesionálny a komplexný spôsob výučby. V oblasti celostného zdravia pracujem 23 rokov a cítila som, že mi v starostlivosti o klientov ešte chýbajú informácie okolo stravovania. Sama ako experimentátor s RAW stravovaním som zistila, že extrémy nie sú pre ľudský organizmus vhodné, aj keď sa niektoré spôsoby stravovania tvárou, ako tie jediné najzdravšie. Individuálny prístup k jednotlivcovi (klientovi) je ten najdôležitejší.
V ATAC kurze som pochopila súvislosti niektorých mne známych vecí, ale aj nové fakty, ktoré mi prekvapili. Som niekoľko rokov vegetariánka, získala som v podaní skvelého učiteľa pána Jelínka dôležité podnety a rady na vyvážené stravovanie.
Keď sme boli opýtaní prečo sme si vybrali práve toto školiace centrum, moja odpoveď bola, podľa intuície. Pri hľadaní vhodného kurzu – Výživový poradca prevážil fakt, že v ATAC kurzoch je kombinovaný západný medicínsky prístup spoločne so starými východnými náukami. Som terapeut TČM a Energetickej psychológie. Takže náplň kurzu priamo na moje zameranie, to je skvelé a štúdium som si užívala.
Kamarátka, ktorú som presvedčila, aby študovala so mnou, mi niekoľkokrát povedala: ,,dobre si vybrala“.
A ja som o tom 100% presvedčená. Ešte raz ďakujem za milý prístup a ústretové jednanie.
Všetkým záujemcom môžem kurz jedine odporučiť. Myslím, že lepší v SR nenájdete.

Činnosť:

  • Poradenstvo a konzultácie Energy
  • Terapia pomocou SU JOK a TČM
  • Riešenie zdravotných problémov úpravou jedálnička a prírodnými prostriedkami
  • Biometrické meranie telesným analyzátorom Tanita BC-545
  • Meranie kvantovým magnetickým analyzátorom
  • Zostavenie individuálneho stravovacieho režimu celostným pohľadom, odporúčanie pohybovej aktivity, vhodných doplnkov stravy, psychologická podpora

Späť na absolventov