Kurzy ATAC

Iveta Janoušková

O kurzy ATAC som sa začala zaujímať po tom, čo moja bývalá nutričná poradkyňa ukončila svoju činnosť z dôvodu materstva, a ja som si v tej chvíli hovorila:,, Čo bez nej teraz budem robiť??? Nebudem už mať nad sebou žiadnu pevnú ruku?''?V podstate som nikomu inému neverila, a teda som nového špecialistu ani nehľadala. Nepamätám si, kde presne na mňa (zanedlho) vybehla reklama s menom Martin Jelínek, ale viem, že som začala bádať na Vašich stránkach a prečítala si prvý ebook Pravda o chudnutí. Teória sa mi páčila, pretože mi zo 100% pripomínala zásady aj názory mojej bývalej poradkyne. A bolo rozhodnuté:,, Mám ďalšieho človeka, ktorému môžem dôverovať. '' :-) Zapísala som sa do kurzu Poradca pre výživu a suplementáciu plus do ďalších kurzov, ktoré ponúkate a dostala som toľko informácií, že už žiadneho osobného odborníka nepotrebujem. Napokon mi dáva zmysel, ako a prečo bol zostavený môj pôvodný jedálniček. Kúsok po kúsku som celému stravovaniu začala rozumieť a neznáme puzzle pomaly tvorilo obraz každým dňom viac a viac.
Rada by som sama raz pomáhala ľuďom, ktorí sa možno zbytočne trápia rovnako ako kedysi ja. Dnes už chápem, že je jedlo radosť a pôžitok, ktorý si človek môže užívať, ak vie, ako si ho počas dňa naservírovať na tanier.
Teším sa na ďalšie zakúpenie kurzov a načerpanie nových informácií. Rada čítam články, ktoré mi pravidelne chodia na mail a knižky od Vás samozrejme zdobia moju knižnicu. Prajem Vám veľa úspechov a vďaka za to, že existujete online, pretože môžem študovať aj v Londýne. Ste BOŽÍ!

Späť na absolventov