Kurzy ATAC

Tajomstvo biologického veku

Zastaviť starnutie? To bohužiaľ zatiaľ nejde. Spomaliť ho? To už je iná. V kurze, v ktorom má hlavné slovo biologický vek, sa dozviete, prečo a ako starneme.

Tajemství biologického věku

Co se v kurzu naučíte?

 • Prečo starneme - A na čom je postavený proces starnutia? Získate prehľad o tom, akým spôsobom hovorí do starnutia genetika a čo sme schopní ovplyvniť vlastnou vôľou. Toho druhého pritom nie je vôbec málo.
 • Akým spôsobom sa vlastne vyhodnocuje vek - Aké sú rozdiely medzi chronologickým, biologickým a metabolickým vekom? A ako ich môžeme merať? Po absolvovaní kurzu si sami budete vedieť určiť, koľko vám skutočne je.
 • Čo ovplyvňuje starnutie a aké chyby v boji proti jeho prejavom robíme – Predstavím vám najčastejšie faktory, ktoré majú na starnutie najväčší vplyv. Dozviete sa, prečo ani úprimná snaha o zvládnutie správania svojho tela nebýva vo väčšinových prípadoch úspešná. Stranou nenecháme ani diéty, ktoré majú na náš biologický vek často zásadný vplyv.
 • Ako vyzerá "omladzujúca" strava - V kurze sa naučíte zostaviť jedálniček, ktorý nás doslova omladne. Budete vedieť vybrať „omladzujúce“ potraviny, dozviete sa, kde ich nakupovať a akým spôsobom ich pripravovať. Zistíte, že aj spôsob konzumácie jedál rozhoduje o výsledku. Preberieme aj otázku potravinových doplnkov - aké doplnky stravy fungujú a ktorým je lepšie sa vyhnúť.
 • Ako sa hýbať a nestarnúť - Ktorý druh pohybovej aktivity je vhodný a ktorý naopak zbytočne opotrebováva naše telo. Získate tipy na mieru pre pravidelný pohyb, vrátane tipov „ako to neprehnať“, pretože čoho je veľa, toho je príliš. Napríklad vrcholoví športovci mávajú metabolický vek nižší, než chronologický, ale biologický vek často vyšší.
 • Ako odpočívať - Ktoré formy odpočinku slúžia ako „urýchľovač“ procesu mládnutia? Čakajú na vás praktické tipy a postupy, vrátane pravidiel spánkového režimu. Získate aj prehľad účinných látok, ktoré v strave podporujú celkovú regeneráciu organizmu.
 • Ako naša myseľ ovplyvňuje biologické pochody v tele – a aké emócie nám škodia a ktoré naopak omladzujú telo i myseľ? Po absolvovaní kurzu budete ovládať základné mentálne techniky vedúce k programovaniu mysle a základy meditácií.
 • Ako si udržať „večnú“ mladosť - Získate návod, akým spôsobom poskladať všetko dohromady tak, aby systém fungoval a súčasne bol časovo zvládnuteľný pre každého bez rozdielu pohlavia, veku a aktuálneho zdravotného stavu.

Ako štúdium prebieha?

1

Študijné lekcie

V študijnej sekcii sa od pondelka do piatku zobrazia študijné lekcie zaoberajúce sa jednou konkrétnou témou. K týmto je možné sa vracať, nie je podmienkou študovať každý deň.

2

Cvičné testy

Každý študijný deň je k dispozícii cvičný test, ktorý slúži na opakovanie učiva a pripraví vás na súhrnný mesačný test.

3

Tvorba jedálnych lístkov

Na výučbovej aplikácii vytvárate jedálničky k vybraným témam a prevádzate tak naučenú teóriu do praxe.

4

Poradňa

Máte prístup k on-line poradni, v ktorej lektor priebežne odpovedá na všetky otázky týkajúce sa aktuálne preberaných tém. K dispozícii je celá história Poradne, táto slúži ako zdroj ďalšieho študijného materiálu.

5

Videoškolenie

Ako náhrada za živé prednášky je k dispozícii na konci každého študijného týždňa predtočený videozáznam, ktorý zhŕňa preberané témy.

6

Záverečný test

Prebieha na on-line platforme, teda v kľude z domu a bez stresu. Je vyvrcholením celého študijného snaženia.

7

Certifikát

Po úspešnom absolvovaní študijných lekcií aj záverečného testu vám bude certifikát zaslaný poštou.

SÚČASŤOU KURZU:
Unikátna výuková aplikácia ZOF

Naučíme vás vytvárať praktické jedálničky — vždy v rámci aktuálne preberaných tém v kurze.

Výuková aplikace ZOF
 • Viac ako učebný nástroj - zostavujte si jedálniček na každý deň.
 • ZOF vyvíjame cez 3 roky ako samostatnú aplikáciu za pomoci stoviek účastníkov kurzov.
 • Kombinujte jednotlivé potraviny do konkrétnych receptov - aplikácia vám vyhodnotí ich vlastnosti a charakteristiky.
 • Ihneď tak uvidíte, či Vami zostavený jedálniček zodpovedá pravidlám racionálneho stravovania.

Viac o aplikácii

Dôvody, prečo sa prihlásiť do kurzu Tajomstvo biologického veku

Viac o štúdiu u nás:

Do sekcie Všetko o štúdiu

Typ kurzu:

On-line kurz

Lektor:

Martin Jelínek

Trvanie:

28 dní

Termín:

Cena kurzu:

122 €

CZK

Pripravujeme

Ohlasy
absolventov

Našimi kurzami prešlo mnoho študentov z celého sveta. Prečítajte si ohlasy niektorých z nich.

Všetky ohlasy

Dušan Benák

Pre mňa kurzy ATAC = Martin Jelínek = pozitívna zmena :-). Na kurz pre výživových poradcov, ktorý vedie Martin Jelínek, som sa prihlásila z niekoľkých dôvodov:1. Odporúčanie lektora Martina Jelínka,2....

Celé hodnotenie

Dominika Hostinská

O výžive som už pred kurzom mala veľa informácií a aktívne som sa danej téme venovala. Avšak kurz Výživy a suplementácie mi ukázal, že je stále kde sa zdokonaľovať a...

Celé hodnotenie

Bc. Shanti Šimková

Bc. Shanti Šimková

Kurz Poradca pre výživu a suplementáciu je ďalším z mnohých míľnikov na ceste samostatne sa rozvíjajúceho jedinca, ktorý sa zaujíma o to, čo pridáva do svojho tela. Vegetariánkou som už...

Celé hodnotenie

Denisa Brňáková

Bolo mi veľkým potešením zúčastniť sa na kurze a osobne sa stretnúť s pánom Jelínkom. V oblasti starostlivosti o telo pracujem už 13 rokov a tento kurz obohatil moje skúsenosti.Absolvovala...

Celé hodnotenie

Nestíhate tento termín? Pošleme Vám upozornenie na nový.

Chcem upozorniť

Prihláška do kurzu

Tajomstvo biologického veku

Počet účastníkov:

122 €

Pripravujeme