Kurzy ATAC

Low carb diéty

Ku každému cieľu vždy vedie niekoľko ciest - a žiadna z nich nie je univerzálna tak, aby zafungovala vždy a na každého. V oblasti redukcie hmotnosti a športovej výživy to platí dvojnásobne.

Low carb diety

Pro koho je kurz „Low carb diety“ vhodný?

Najväčší prospech získajú tí, ktorí sa (aj opakovane) neúspešne snažia schudnúť a zbaviť sa nadbytočného tuku. Druhou hlavnou skupinou, ktorá využije kurz na 100%, sú športovci všetkých úrovní a všetkých kategórií. Vyberte si, čo zaujíma vás:

Zaujíma ma hlavne chudnutie tukov

  • Získate teoretický a hlavne praktický návod, ako prepnúť metabolizmus na spaľovanie tukov (do ketózy), ako sa v tomto režime udržať aj ako sa z neho vrátiť k štandardnému sacharidovému metabolizmu bez zbytočného jo-jo efektu.
  • Preberieme všetky hlavné typy low carb diét – ketogénnu, paleo, cyklickú ketogénnu i prerušovaný pôst (IF). Naučíte sa, ako z tohto portfólia možností vybrať diétu pre konkrétnu situáciu redukcie hmotnosti a tuku. A to buď pre seba, alebo pre kohokoľvek ďalšieho.
  • V interaktívnej aplikácii ZOF sa naučíte vytvárať jednotlivé typy low carb jedálnych lístkov.

Zaujíma ma low carb v športovej výžive

  • Zistíte, pre aké športy je využitie low carb diét vhodné a pre aké menej.
  • Naučíte sa v pred- i potréningovom jedálničku využívať všetky výhody ketogénneho stravovania pre zlepšenie výkonu a regenerácie.
  • Špeciálnu časť kurzu venujem cyklickým ketogénnym diétam, kombinujúcim sacharidové a bezsacharidové dni, a ich využitie vo vytrvalostných aj silových športoch.

Čo ďalšie sa v kurze Low Carb diéty ešte naučíte?

  • Aké potraviny pri low carb preferovať a ktorým sa naopak vyhýbať.
  • Aké sú možné úskalia, ktoré ketogénne diéty majú.
  • Ako low carb stravovanie využiť pri prevencii vzniku rôznych chorôb – napríklad ako podporný prostriedok pri inzulínovej rezistencii.
  • Ako sa správnou koncepciou low carb stravy vyhnúť bežným „neduhom“ nízkosacharidového stravovania – bolestiam hlavy, nedostatku energie, zažívacím problémom, únave, poruchám acidobázickej rovnováhy (prekysleniu).

Ako štúdium prebieha?

1

Študijné lekcie

V študijnej sekcii sa každý deň zobrazia študijné lekcie zaoberajúce sa jednou konkrétnou témou. K týmto je možné sa vracať, nie je podmienkou študovať každý deň.

2

Cvičné testy

Každý deň je k dispozícii cvičný test, ktorý slúži na opakovanie učiva a pripraví vás na súhrnný mesačný test.

3

Tvorba jedálnych lístkov

Na výučbovej aplikácii vytvárate jedálničky k vybraným témam a prevádzate tak naučenú teóriu do praxe.

4

Poradňa

Máte prístup k on-line poradni, v ktorej lektor priebežne odpovedá na všetky otázky týkajúce sa aktuálne preberaných tém. K dispozícii je celá história Poradne, táto slúži ako zdroj ďalšieho študijného materiálu.

5

Záverečný test

Prebieha na on-line platforme, teda v kľude z domu a bez stresu. Je vyvrcholením celého študijného snaženia.

6

Certifikát

Po úspešnom absolvovaní študijných lekcií aj záverečného testu vám bude certifikát zaslaný poštou.

Dôvody, prečo sa prihlásiť do kurzu Low carb diéty

Viac o štúdiu u nás:

Do sekcie Všetko o štúdiu

Typ kurzu:

On-line kurz

Lektor:

Martin Jelínek

Trvanie:

35 dní

Termín:

Cena kurzu:

122 €

Pripravujeme

Ohlasy
absolventov

Našimi kurzami prešlo mnoho študentov z celého sveta. Prečítajte si ohlasy niektorých z nich.

Všetky ohlasy

Ing. Petr Novotný

Ing. Petr Novotný

Významnú časť môjho života sprevádza túžba spoznávať rôzne aspekty komplexného pohľadu a vplyvu rôznych faktorov na ľudské zdravie. Či už ide o vzťah medzi fyzickou kondíciou a psychologickými a emocionálnymi...

Celé hodnotenie

Ing. Marek Smetana

S odstupom času som veľmi rád, že sa prihlásil do kurzu, ktorý viedol majster stravovania Martin Jelínek. Dozvedela som sa, čo tvrdia tisíce rokov staré východné učenia, ale aj širokú...

Celé hodnotenie

Martina Michálková

Martina Michálková

Pred niekoľkými rokmi som sa začala zaujímať o zdravý životný štýl a chcela som o ňom získať viac informácií. Vybral som si kurz, ktorý je svojou dĺžkou 6 mesiacov bezkonkurenčný....

Celé hodnotenie

Ing. Martin Pala

Ing. Martin Pala

O výživu a zdravý životný štýl sa zaujímam už niekoľko rokov. Po absolvovaní potravinárskej chémie a biotechnológie na Chemickej fakulte v Brne, kde bola téma výživy len načrtnutá, som hľadal...

Celé hodnotenie

Nestíhate tento termín? Pošleme Vám upozornenie na nový.

Chcem upozorniť

Prihláška do kurzu

Low carb diéty

Počet účastníkov:

122 €

Pripravujeme